Інжинірингові послуги

З метою розширення сфери діяльності та обсягу послуг, що надаються, у 2013р. створено проектний підрозділ CONCORD GROUP.
Спеціалізація підрозділу – інжиніринг, комплексне проектування нових, реконструкція та модернізація діючих виробництв.

У структурі проектного підрозділу 5 основних виробничих відділів, у яких працюють понад 50 кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід роботи в проектуванні великих промислових об’єктів.
Політика групи спрямована на системне навчання та підвищення кваліфікації персоналу. Колектив CONCORD GROUP втілює у своїй роботі останні досягнення техніки та технології, впроваджує новітнє сучасне обладнання для задоволення потреб найвибагливіших замовників.
CONCORD GROUP співпрацює з більш ніж 30-ма науково-дослідними та навчальними інститутами галузі, а також з численними закордонними компаніями.

– Завод з виробництва чавуну, Республіка Союз М’янми;
– ВАТ «Челябінський трубопрокатний завод», Росія;
– ЗАТ «Інтеркос-IV» Завод штампованих компонентів та сервісний металоцентр у м. Колпіно, Росія;
– ВАТ «Новолипецький металургійний комбінат», Росія;
– TOO “G4 City”, Республіка Казахстан; ОАТ «Первоуральський новотрубний завод», Росія;
– ЗАТ “Іжорський трубний завод”, Росія;
– ВАТ «Виксунський металургійний завод», Росія;
– ТОВ «Металургійний завод «Дніпросталь», Україна;
– ФГУП. Криловський державний науковий центр м. Санкт-Петербург, Росія;
– ПАТ “Єнакіївський металургійний завод”, Україна;
– ВАТ «Лебединський ГЗК», Україна;
– ПАТ металургійний завод “Азовсталь”, Україна;
– ПАТ “Арселор Міттал Кривий Ріг”, Україна;
– «ТОВ «Метінвест Інжиніринг», Україна;
– ПАТ «ЄВРАЗ-ДМЗ ім. Петровського», Україна;
– ТОВ «Альтернативні енергоресурси»,

CONCORD GROUP має всі необхідні ліцензії та дозволи на виконання проектно-вишукувальних робіт, розробки підприємства відповідають світовому рівню та захищені авторськими свідоцтвами та патентами.
Відповідно до процедур TUV NORD CERT, на підприємстві проведено процес аудиту та сертифікації ефективності застосування системи менеджменту якості ISO 9001:2000.
Підприємство оснащене сучасною електронною графічною та розмножувальною технікою, розрахунковими програмними комплексами, має нормативно-технічну базу.
Якість проектно-кошторисної документації – основа діяльності CONCORD GROUP.

Наші послуги

Необхідність модернізації металургійних виробництв диктується, насамперед, зростаючим рівнем конкуренції та високими вимогами, які пред’являються до якості продукції та стандартів виробництва.

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ:

- агломераційні фабрики; - прокатні, трубопрокатні та трубоелектрозварювальні цехи; - Транспортно-складські комплекси; - ремонтно-механічні та металообробні цехи; - Виробничі лабораторії; - Підприємства з виробництва соди; - Об'єкти загального призначення.

АРХІТЕКТУРНЕ І БУДІВЕЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ:

- виробничі корпуси (цехи); - адміністративно-побутові будинки промпідприємств; - будівлі та споруди сантехнічного, енергетичного та допоміжного призначення; - громадські будівлі та споруди; - будинки сільськогосподарського призначення; - будівлі та споруди транспорту.

ПРОЕКТУВАННЯ ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД

- промислового призначення (градирні, димові труби тощо); - ємнісні (силоси, бункери, резервуари, газгольдери тощо); - конструктивного призначення (етажерки, підпірні стіни, опори тощо); - комунікаційні (галереї, естакади, колектори, канали, тунелі); - розвантажувальні та кранові естакади); - підземні споруди (склади, укриття, ємності, гаражі); - спеціальні фундаменти та фундаменти під обладнання.